Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent na ślub

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prezent na ślub

    listwy na drzwiach też są przytopione i się da wymienić

  • #2
    Prezent na ślub

    Jako, że dostałem zaproszenie na wesele, wypadałoby coś kupić, a nie mam bladego pojęcia co
    Ślub kuzynki, zarabiają sporo, więc nie wiem czy jest sens dawać siano (no i jak jest to ile tego siana) A jak prezent to jaki? Myślałem o tym by jakiś Voucher im kupić na SPA w Krakowie, ale jednak na to mnie nie stać bo to już wychodzi 4 cyfrowa liczba przynajmniej...

    Komentarz


    • #3
      Kasa...., a co beda chcieli to juz sobie sami kupia!
      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

      Komentarz


      • #4
        17-ty odkurzacz, 9-ty ekspress do kawy czy 11-tą zastawę stołową))

        KASA, jak powiedział przedmówca.


        Czyli klasycznie koperta + kwiaty!

        Ile - jak najwięcej, ale nie mniej niż 1500pln.
        4x4

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez 4x4BKF
          Czyli klasycznie koperta + kwiaty!
          kwiaty po tygodniu wyrzuca... chyba ze kupisz sztuczne :szeroki_usmiech
          moze lepiej bylo by kupic butelke dobrego wina :idea:
          sprzedam do OI :

          szyby cala lewa strona
          nadkole nowe LP
          kontakt PW

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez 4x4BKF

            Ile - jak najwięcej, ale nie mniej niż 1500pln.

            piszesz serio ?? :shock:
            MÓJ SZKODNIK

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez vince123
              Zamieszczone przez 4x4BKF
              Czyli klasycznie koperta + kwiaty!
              kwiaty po tygodniu wyrzuca... chyba ze kupisz sztuczne :szeroki_usmiech
              moze lepiej bylo by kupic butelke dobrego wina :idea:
              Wina?? Tu się zgodzę

              [ Dodano: Pon 17 Paź, 11 12:31 ]
              Zamieszczone przez lend
              Zamieszczone przez 4x4BKF

              Ile - jak najwięcej, ale nie mniej niż 1500pln.

              piszesz serio ?? :shock:
              No a ile?? Może symboliczną stówkę?

              Trzeba dać co najmniej 2x tyle co wydali młodzi na organizację w przeliczeniu na osobę
              4x4

              Komentarz


              • #8
                4x4BKF, 100 bez przesady ale 1500 to sorry ale bez przesady w druga stronę , nie wiem jakie są sprawy rodzinne z tą kuzynka ale 1500 to dość dużo , tak mi się przynajmniej wydaje.
                MÓJ SZKODNIK

                Komentarz


                • #9
                  Bialy, kup im butelkę dobrego wina (inwestycyjnego ) koszt około 500 zł ale jeśli go szybko nie skonsumują to np po 3 latach takie winko będzie warte 1700 zł

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez djczas
                    Bialy, kup im butelkę dobrego wina (inwestycyjnego ) koszt około 500 zł ale jeśli go szybko nie skonsumują to np po 3 latach takie winko będzie warte 1700 zł
                    Stachu, trochę przesadziłeś z tym przyrostem wartości;
                    4x4

                    Komentarz


                    • #11
                      750zł od osoby to weselicho chyba w Hiltonie z Pariską skaczącą po stołach :szeroki_usmiech Ja jak się chajtałem to płaciłem ~170zł od łebka a weselicho pierwsza klasa

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez 4x4BKF
                        No a ile?? Może symboliczną stówkę?

                        Trzeba dać co najmniej 2x tyle co wydali młodzi na organizację w przeliczeniu na osobę
                        _________________
                        Nie wiem na jakie wesela Ty chodzisz ale 1500zł to nie kiedy nawet od chrzestnego nie dostaniesz :!: :!: :!:

                        Trzeba dać co najmnniej 2x tyle co dostali młodzi? chyba żeś oszalał...każdy daje tyle na ile go stać to po pierwsze ale nie mnaiej niż zwyczajowo kosztuje zaproszenie na parę..... u nas jest to w granicach 400zł na parę :!:

                        przez cztery lata byłem na dokładnie....16 weselach jak nie więcej....idąc tokiem rozumowania kolegi wydałbym ponad 20tys zł
                        nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                        Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                        Komentarz


                        • #13
                          W mojej rodzinie jest taki nieformalny zwyczaj, że na wesele (i każdą inną uroczystość typu komunia, chrzciny, itp.) daje się tyle co za tzw. "talerzyk" + około 100zł od osoby dorosłej...
                          Bialy, zorientuj sie jak to jest w rodzinie pary młodej i może masz tak samo jak ja. W każdym razie kasa to najlepszy prezent! A jak w trakcie wesela zorientujesz się, że dałeś w kopercie trochę za mało, to zawsze mozesz uzupełnić niedobór w czasie zbierania na wózek...
                          Adam... Używam:
                          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                          Passek: B6 175KM/366Nm

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez BADYL
                            Zamieszczone przez 4x4BKF
                            No a ile?? Może symboliczną stówkę?

                            Trzeba dać co najmniej 2x tyle co wydali młodzi na organizację w przeliczeniu na osobę
                            _________________
                            Nie wiem na jakie wesela Ty chodzisz ale 1500zł to nie kiedy nawet od chrzestnego nie dostaniesz :!: :!: :!:
                            O przepraszam, od chrzestnej dostaliśmy w.w. kwotę pomnożoną delikatnie mówiąc x kilka, chrzestny podobnie, reszta gości tez nie żałowała. No i były trzy osoby ( nie rodzice i nie chrzestni) co razem wzięte dały ok. X więcej niż cała reszta też razem wzięta.
                            U mnie akurat jest w rodzinie, że tak powiem bogato.
                            4x4

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez 4x4BKF
                              U mnie akurat jest w rodzinie, że tak powiem bogato.

                              NIEC TYLKO SIĘ CIESZYĆ TYM FAKTEM :diabelski_usmiech
                              nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                              Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                              Komentarz


                              • #16
                                Re: Prezent na ślub

                                Zamieszczone przez Bialy
                                Jako, że dostałem zaproszenie na wesele, wypadałoby coś kupić, a nie mam bladego pojęcia co
                                Ślub kuzynki, zarabiają sporo, więc nie wiem czy jest sens dawać siano (no i jak jest to ile tego siana) A jak prezent to jaki? Myślałem o tym by jakiś Voucher im kupić na SPA w Krakowie, ale jednak na to mnie nie stać bo to już wychodzi 4 cyfrowa liczba przynajmniej...
                                Byłem teraz na weselu i miałem ten sam problem. Wyszedłem z założenia że jednak kasa będzie najlepszym rozwiązaniem. Niech sobie sami kupią co chcą.
                                BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

                                Było O1 jest O3

                                Komentarz


                                • #17
                                  Hmmm po prostu zarabiają wspólnie IMO sporo (ponad 10k) i bardziej nad daniem forsy myślałem nad prezentem z "jajami" nie 15 odkurzacz, 10 zestaw obiadowy i takie tam jak to koledzy pisali... coś co będzie mega pamiątką a nie zrujnuje mi budżetu...

                                  Jak nic nie wymyślę to koperta a w nią z 5 stów i tyle

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    4x4BKF, porozglądaj sie po sklepach z winem sa wina które daja naprawdę dużo stopę zwrotu wszystko zależy od winnicy i rocznika

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Co do kopert i ich zawartości, to u nas wśród darowanych biletów NBP trafił się jeden bilet fałszywy)))
                                      4x4

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        U mnie na weselu trafili się goście na darmozjada czyli nawet pustej koperty nie dostałem :szeroki_usmiech
                                        MÓJ SZKODNIK

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez lend
                                          U mnie na weselu trafili się goście na darmozjada czyli nawet pustej koperty nie dostałem :szeroki_usmiech
                                          U nas też się tacy znaleźli, ale raczej jako odosobnione przypadki do policzenia na palcach jednej ręki.
                                          I jeszcze wymagania mieli: a dlaczego kościół prawie 100km od naszego miasta?? A dlaczego przyjęcie jeszcze 30km dalej?? Itp, itd. Pewnie nic nie dali, żeby koszty dojazdu sobie powetować

                                          Za tą lewą stówkę chciałem zatankować na NESTE ale się nie dało
                                          4x4

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Co do kasy na prezent to ja np: dostałem niby doniczkę , w której były monety 5zł a na środku żabka .Było tam chyba z 500 zł .
                                            Umówiliśmy się z żoną , że zbieramy jakiś czas i jedziemy na wakacje i tak tez się stało.

                                            Taki oto pomysł na inny sposób finansowego prezentu niż koperta.
                                            MÓJ SZKODNIK

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X